szkolimy od 2001 roku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Katarzyna z Warki po szkoleniu Kierowanie Zespołem

DOSKONAŁE...

Małgorzata z Poznania po szkoleniu Kierowanie Zespołem

świetnie przygotowane szkolenie, trafiona forma warsztatowa(...)mnóstwo konkretnych przykładów. Po szkoleniu pojawiła się u mnie chęć rozwinięcia tego tematu oraz sprawdzenia innych. Wiele...

Monika z Katowic po szkoleniu Kierowanie Zespołem powiedziała:

trening oparty na doświadczeniach z własnej pracy. Zdobyłam nowe umiejętności w zarządzaniu zespołem. Wiedza do wykorzystania w praktyce !

Wiesława z Poznania po szkoleniu Kierowanie Zespołem powiedziała:

wiele mi dało szkolenie, gdyż poznałam wiele nowych metod i zasad w zarządzaniu kadrami, pracy...

Tomasz z Radomska  po szkoleniu Kierowanie Zespołem powiedział:

 Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. B. miła atmosfera. Polecił bym to szkolenie znajomym. Profesjonalizm prowadzącego

Szkolenia dla kierowników

Wyposażenie kadry kierowniczej w skuteczne narzędzia zarządzania zespołami z naciskiem na metody skutecznej motywacji oraz przekazywania i kontroli realizacji zadań oraz rozwiązywania sytuacji konfliktowych.

Każdy z nas stara się dobrze zorganizować swoją pracę i jak najlepiej wykorzystać czas pracy.

Podczas szkolenia pomagamy uczestnikom zidentyfikować pożeracze czasu i określić optymalny sposób rozłożenia pracy.

Zwracamy również uwagę na sposoby radzenia sobie ze stresem, który często przeszkadza nam w efektywnej pracy.

Komunikacja to niezwykle istotny element w życiu - ułatwia lub utrudnia pracę. Dlatego warto poznać zasady komunikacji  i asertywności aby skutecznie komunikować się z współpracownikami . ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ NA WARSZTATY!!!

Jak przygotować się do przeprowadzenia negocjacji i jak zakończyć je sukcesem?

Sztuka negocjacji to sztuka załatwiania interesów. W biznesie „nie ma zmiłuj” ! Popełniasz błąd i ten błąd zostaje wykorzystany przeciwko Tobie! 

Na tym szkoleniu każdy uczestnik pozna sposoby prezentacja swojego produktu z uwzględnieniem „sprzedaży korzyści” dopasowanych do Klienta. Uczestnicy nauczą się kreować swój wizerunek i dowiedzą się jak sprawić by byli aktywnie słuchani, co przyczyni się do wzrostu skuteczności ich prezentacji.

Współczesny menedżer - niezależnie od tego, jak wysoko w hierarchii stoi - to osoba która nieustannie się rozwija. Obok samodzielnego rozwoju, poszerzania wiedzy i próbowania nowych rozwiązań, doskonałym i łatwo dostępnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskich.

Czy twoi ludzie dają z sobie wszystko?  Nowoczesna firma potrzebuje menedżerów pracujących w nowym stylu, aby reagować na wyzwania w konfrontacji ze zmianami zachodzącymi w świecie biznesu. Oczekuje się od nich właściwego wytyczania kierunku oraz przekazywania innym możliwości i chęci działania.

Celem projektu jest pogłębienie i usystematyzowanie wiedzy oraz zdobycie umiejętności z zakresu metod i technik zarządzania zmianą.

Warsztaty adresowane zarówno do pracowników działów kadr, jak i doradców personalnych oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani problematyką zarządzania zasobami ludzkimi, jednoczesnie dla kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla zarządzania w przedsiębiorstwach i instytucjach, m.in. właścicieli firm, prezesów, dyrektorów, menedżerów, i którzy w przyszłości zamierzają podjąć pracę w komórkach personalnych.

Celem warsztatów jest poznanie mechanizmów motywujących do pracy, zdobycie informacji jak łączyć indywidualne cele pracowników z celami firmy, poznanie zasad i metod wynagradzania pracowników nie tylko finansowego. Przekazanie wiedzy i narzędzi motywacji pozafinasowej.